  • BUSSMANN LPN-RK-225 U 225A 250V CL RK5 USED
    Bussmann
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    LPN-RK-225 U
    Condition:
    Used
    Weight:
    1.10 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: BUSSMANN
    Catalog No.: LPN-RK-225
    Product Name: BUSSMANN LPN-RK-225 U 225A 250V CL RK5 USED
    Amps 225
    Volts 250
    AIC 200
    ×
    Bussmann
    ×
    Join Our Mailing List for special offers!
    Contact Us
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway