  • WESTINGHOUSE GMCP030HIC U 30A 3P 480V 0K USED 150A-300A
    Westinghouse
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    GMCP030HIC U
    UPC:
    Condition:
    Used
    Weight:
    2.00 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: WESTINGHOUSE
    Catalog No.: GMCP030HIC
    Product Name: WESTINGHOUSE GMCP030HIC U 30A 3P 480V 0K USED 150A-300A
    Amps 30
    Poles 3
    Volts 480
    AIC Rating 0
    ×
    Westinghouse
    ×
    Join Our Mailing List for special offers!
    Contact Us
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway