  • CUTLER HAMMER QBHW2100 N 100A 240V 2P NEW
    Cutler Hammer
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    QBHW2100 N
    UPC:
    Condition:
    New
    Weight:
    1.00 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: CUTLER HAMMER
    Catalog No.: QBHW2100
    Product Name: CUTLER HAMMER QBHW2100 N 100A 240V 2P NEW
    Amps 100
    Volts 240
    Poles 2
    AIC Rating 22
    ×
    Cutler Hammer
    ×
    Join Our Mailing List for special offers!
    Contact Us
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway