  • FPE NE224020STE-3 U 20A 240V 2P USED
    Fpe
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    NE224020STE-3 U
    UPC:
    Condition:
    Used
    Weight:
    3.00 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: FPE
    Catalog No.: NE224020STE-3
    Product Name: FPE NE224020STE-3 U 20A 240V 2P USED
    Amps 20
    Volts 240
    Poles 2
    ×
    Fpe
    ×
    Join Our Mailing List for special offers!
    Contact Us
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway