  • FPE NEJ233150 U 150A 3P 240V USED
    Fpe
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    NEJ233150 U
    UPC:
    Condition:
    Used
    Weight:
    8.00 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: FPE
    Catalog No.: NEJ233150
    Product Name: FPE NEJ233150 U 150A 3P 240V USED
    Amps 150
    Poles 3
    Voltage 240
    ×
    Fpe
    ×
    Join Our Mailing List for special offers!
    Contact Us
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway