  • GE TED136Y100 U 100A 600V 3P USED
    Ge
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    TED136Y100 U
    UPC:
    Condition:
    Used
    Weight:
    4.00 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: GE
    Catalog No.: TED136Y100
    Product Name: GE TED136Y100 U 100A 600V 3P USED
    Poles 3
    Amps 100
    Volts 600
    ×
    Ge
    ×
    Join Our Mailing List for special offers!
    Contact Us
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway