  • GE TFJ236110 BU 110A 600V 3P USED
    Ge
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    TFJ236110 BU
    UPC:
    Condition:
    Used
    Weight:
    9.00 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: GE
    Catalog No.: TFJ236110
    Product Name: GE TFJ236110 BU 110A 600V 3P USED
    Amps 110
    Volts 600
    Poles 3
    AIC 22
    ×
    Ge
    ×
    Join Our Mailing List for special offers!
    Contact Us
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway