  • GE THEF136100 U 100A 3P 600V 65AIC USED
    Ge
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    THEF136100 U
    UPC:
    Condition:
    Used
    Weight:
    4.00 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: GE
    Catalog No.: THEF136100
    Product Name: GE THEF136100 U 100A 3P 600V 65AIC USED
    Amps 100
    Pole 3
    Voltage 600
    AIC 65
    ×
    Ge
    ×
    Join Our Mailing List for special offers!
    Contact Us
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway