  • GE TKM8361200 1200A 480V 3P 14K USED
    Ge
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    TKM8361200 BU
    UPC:
    Condition:
    Used
    Weight:
    20.00 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: GE
    Catalog No.: TKM8361200
    Product Name: GE TKM8361200 1200A 480V 3P 14K USED
    Poles 3
    Amps 1200
    Volts 480
    AIC Rating 14
    ×
    Ge
    ×
    Join Our Mailing List for special offers!
    Contact Us
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway