  • SIEMENS JKL3B225 U 225A 600V 3P USED
    Siemens
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    JKL3B225 U
    UPC:
    Condition:
    Used
    Weight:
    20.00 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: SIEMENS
    Catalog No.: JKL3B225
    Product Name: SIEMENS JKL3B225 U 225A 600V 3P USED
    Amps 225
    Volts 600
    Poles 3
    ×
    Siemens
    ×
    Join Our Mailing List for special offers!
    Contact Us
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway