  • LITTELFUSE LLNRK-225 225A 250V Class 200 USED SURPLUS
    Littelfuse
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    LLNRK-225 U
    UPC:
    Condition:
    Used
    Weight:
    1.10 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: LITTELFUSE
    Catalog No.: LLNRK-225
    Product Name: LITTELFUSE LLNRK-225 225A 250V Class 200 USED SURPLUS
    Amps 225
    Volts 250
    AIC Rating 200
    Class 200
    ×
    Littelfuse
    ×
    Join Our Mailing List for special offers!
    Contact Us
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway