  • SIEMENS HEB2B040B 40A 480V 2P 65K NEW
    Siemens
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    HEB2B040B N
    UPC:
    Condition:
    New
    Weight:
    2.00 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: SIEMENS
    Catalog No.: HEB2B040B
    Product Name: SIEMENS HEB2B040B 40A 480V 2P 65K NEW
    Model HEB2B040B
    Poles 2
    Amps 40
    Volts 480
    AIC Rating 65
    Extended Description:
    • 2P 40A 480V CB
    ×
    Siemens
    ×
    Join Our Mailing List for special offers!
    Contact Us
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway