  • SIEMENS LGB2B030B N 30A 480V 2P NEW
    Siemens
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    LGB2B030B N
    UPC:
    Condition:
    New
    Weight:
    1.85 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: SIEMENS
    Catalog No.: LGB2B030B
    Product Name: SIEMENS LGB2B030B N 30A 480V 2P NEW
    Amps 30
    Volts 480
    Poles 2
    Extended Description:
    • 2P 480V CB
    ×
    Siemens
    ×
    Recommended
    • SIEMENS LGB2B030B NN 30A 4810V 2P NEW SIEMENS LGB2B030B NN 30A 4810V 2P NEW
      Quick view Details
      sku: LGB2B030B NN
      SIEMENS LGB2B030B NN 30A 4810V 2P NEW