  • SQUARE D NX361000 U 1000A 480V 3 USED
    Square D
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    NX361000 U
    UPC:
    Condition:
    Used
    Weight:
    40.00 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: SQUARE D
    Catalog No.: NX361000
    Product Name: SQUARE D NX361000 U 1000A 480V 3 USED
    Amps 1000
    Volts 480
    Poles 3
    ×
    Square D
    ×
    Join Our Mailing List for special offers!
    Contact Us
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway