  • SQUARE D Q2-21225AC BU 225A 240V 2P USED
    Square D
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    Q2-21225AC BU
    UPC:
    Condition:
    Used
    Weight:
    4.00 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: SQUARE D
    Catalog No.: Q2-21225AC
    Product Name: SQUARE D Q2-21225AC BU 225A 240V 2P USED
    Amps 225
    Volts 240
    Poles 2
    ×
    Square D
    ×
    Join Our Mailing List for special offers!
    Contact Us
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway