  • SQUARE D QO120GFI BU 20A 120V 1P 10K USED
    Square D
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    QO120GFI BU
    UPC:
    Condition:
    Used
    Weight:
    0.38 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: SQUARE D
    Catalog No.: QO120GFI
    Product Name: SQUARE D QO120GFI BU 20A 120V 1P 10K USED
    Amps 20
    Volts 120
    Poles 1
    AIC Rating 10
    ** GFI
    ×
    Square D
    ×
    Recommended
    • SQUARE D QO120GFI N 20A 120V 1P {AIC}K USED SQUARE D QO120GFI N 20A 120V 1P {AIC}K USED
      Quick view Details
      sku: QO120GFI U
      SQUARE D QO120GFI N 20A 120V 1P {AIC}K USED
      Add to Cart
    • SQUARE D QOB120AS 20A 120V 1P 10K USED SQUARE D QOB120AS 20A 120V 1P 10K USED
      Quick view Details
      sku: QOB120AS U
      SQUARE D QOB120AS 20A 120V 1P 10K USED
      Add to Cart
    • SQUARE D 992120 20A 120V 1P 10K USED SQUARE D 992120 20A 120V 1P 10K USED
      sku: 992120 U
      SQUARE D 992120 20A 120V 1P 10K USED
    • SQUARE D QO2020 BU 20A 120V 2P 10K USED SQUARE D QO2020 BU 20A 120V 2P 10K USED
      sku: QO2020 BU
      SQUARE D QO2020 BU 20A 120V 2P 10K USED
    Join Our Mailing List for special offers!
    Contact Us
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway