  • CUTLER HAMMER FDB3150L BU 150A 600V 3P USED Blue Label
    Cutler Hammer
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    FDB3150L BU
    UPC:
    Condition:
    Used
    Weight:
    4.00 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: CUTLER HAMMER
    Catalog No.: FDB3150L
    Product Name: CUTLER HAMMER FDB3150L BU 150A 600V 3P USED Blue Label
    Amps 150
    Volts 600
    Poles 3
    AIC 14
    ×
    Cutler Hammer
    ×
    Join Our Mailing List for special offers!
    Contact Us
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway