  • WESTINGHOUSE LA3600NWS U 600A 600V 3P USED
    Westinghouse
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    LA3600NWS U
    UPC:
    Condition:
    Used
    Weight:
    21.00 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: WESTINGHOUSE
    Catalog No.: LA3600NWS
    Product Name: WESTINGHOUSE LA3600NWS U 600A 600V 3P USED
    Amps 600
    Volts 600
    Poles 3
    ×
    Westinghouse
    ×
    Join Our Mailing List for special offers!
    Contact Us
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway