  • WESTINGHOUSE MC3800WK 800A 600V 3P 10K USED
    Westinghouse
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    MC3800WK U
    UPC:
    Condition:
    Used
    Weight:
    30.00 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: WESTINGHOUSE
    Catalog No.: MC3800WK
    Product Name: WESTINGHOUSE MC3800WK 800A 600V 3P 10K USED
    Poles 3
    Amps 800
    Volts 600
    AIC 10
    ×
    Westinghouse
    ×
    Join Our Mailing List for special offers!
    Contact Us
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway