  • EATON XTCE032C10C N 32A 600V 3P Coil480 VACV NEW
    Eaton
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    XTCE032C10C N
    UPC:
    Condition:
    New
    Weight:
    1.00 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: EATON
    Catalog No.: XTCE032C10C
    Product Name: EATON XTCE032C10C N 32A 600V 3P Coil480 VACV NEW
    Amps 32
    Volts 600
    Poles 3
    Coil 480 VAC
    Din-Rail Mt. Yes
    Electrically Held Yes
    ×
    Eaton