  • SIEMENS NEG3B020L N 20A 480V 3P NEW
    Siemens
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    NEG3B020L N
    UPC:
    Condition:
    New
    Weight:
    3.00 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: SIEMENS
    Catalog No.: NEG3B020L
    Product Name: SIEMENS NEG3B020L N 20A 480V 3P NEW
    Amps 20
    Volts 480
    Poles 3
    Extended Description:
    • MOLDED CASE, THERMAL MAGNETIC
    • EG 125A FRAME
    • 240/480/600 STAR/347 VAC AT 50/60 HZ, 125/250 VDC (UL)
    • 220/240/380/415/690 VAC AT 50/60 HZ (IEC)
    • 20 AMPERE
    • 3 POLE
    ×
    Siemens
    ×
    Recommended
    • SIEMENS CQD320 N 20A 480V 3P NEW SIEMENS CQD320 N 20A 480V 3P NEW
      Quick view Details
      sku: CQD320 N
      SIEMENS CQD320 N 20A 480V 3P NEW