  • YAGI/KRIPAL UKC10223240 N 22A 480V 3P Coil240 VAC NEW
    Yagi/kripal
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    UKC10223240 N
    UPC:
    Condition:
    New
    Weight:
    1.00 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: YAGI/KRIPAL
    Catalog No.: UKC10223240
    Product Name: YAGI/KRIPAL UKC10223240 N 22A 480V 3P Coil240 VAC NEW
    Amps 22
    Volts 480
    Poles 3
    Coil 240 VAC
    Din-Rail Mt. Yes
    Normally Open 1
    Normally Closed 1
    Electrically Held Yes
    ×
    Yagi/kripal