  • YAGI/KRIPAL UKS1018348-12/18 N 18A 3P 480V Coil48 VACV NEW
    Yagi/kripal
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    UKS1018348-12/18 N
    UPC:
    Condition:
    New
    Weight:
    3.00 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: YAGI/KRIPAL
    Catalog No.: UKS1018348-12/18
    Product Name: YAGI/KRIPAL UKS1018348-12/18 N 18A 3P 480V Coil48 VACV NEW
    Amps 18
    Volts 480
    Poles 3
    Electrically Held Yes
    Normally Open 1
    Normally Closed 1
    Coil 48 VAC
    Trip Range 12-18
    Overload IEC
    HP 10 480V
    ×
    Yagi/kripal